неділя, 8 квітня 2018 р.

Страшна правда про деякі види їжі - топ 6 сучасних порад дієтологів

1. Алкоголь в організмі людини проходить низку реакцій з розщеплення і врешті перетворюється на жири. Багато людей не пов'язую вживання алкоголю з ожирінням, проте нині вважається, що вживання алкоголю спричиняє зайву вагу.2. Ананаси руйнують смакові рецептори язика людини. Якщо кілька років щодня вживати в їжу ананаси, то можна повністю втратити розрізнення смаків.

3. Представники різних народів мають різний ступінь толерантності до молока. Вважається, що китайці майже повністю лактозонетолерантні.

4. Деякі науковці стверджують, що дріжджі, спожиті в їжу, наприклад, як складова хлібу чи випічки, оселяються в організмі людини і паразитують в ньому.

5. До середини ХХ століття кількість смертей від серцево-судинних захворювань у світі була дуже незначною. Серцевий напад у президента США Ейзенхауера привернув увагу громадськості до проблеми. Тоді лікарі проголосили жир причиною серцево-судинних захворювань. Тепер ми маємо все більше свідчень, що ключовим є надмірне споживання цукру.

6. Сучасні дослідження встановили зв'язок між тим, що ми їмо, і функціонуванням мозку. Спрощуючи, сформулюємо це так: вміст шлунку визначає ваш настрій і самопочуття. А настрій найкраще піднімають ферментовані страви, як-от, квашена капуста. Спробуйте якось замість цукерки з'їсти щось кисленьке - науковці кажуть, що це шлях до щастя, хоч як дивно це звучить.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар