неділя, 6 серпня 2017 р.

Гастропошуки: покупки в норвезькому рибному супермаркеті Egersund Seafood в Києві на Позняках

Якось у Facebook трапилося обговорення на тему "де дістати найкращу рибу?" Дописувачі стверджували, що в супермаркетах охолоджена риба має явний смак розмороженої. І тут з'явився коментар про норвезький рибний магазин. Він швидко набрав популярності, а тому привернув і нашу увагу. Тож WWW.KYIV.LINK відвідав рибний магазин Egersund Seafood в Києві на Позняках.

Egersund Seafood в Києві на Позняках відкривав Прем'єр-міністр Норвегії.

Попри це, знайти магазин не так уже й просто. Він губиться у рядах одноманітних МАФів поблизу станції метро "Позняки" та житлового комплексу Silver. Планування територій явно не продумувалося на користь мешканців...

Магазин вражає малим форматом, продуманим дизайном у синіх кольорах. Далі помічаємо, що всі співробітники - молодь, у декого нестандартні зачіски. Тут таки можна поїсти нескладні страви з риби - сендвічі та, здається, суші.

Хоча у Facebook акцентували на свіжій охолодженій рибі, інтерес WWW.KYIV.LINK привернула риба заморожена. Її зберігають в окремій кімнаті-холодильнику, нам сподобалося.

Актуальні ціни можна переглянути на сайті магазину: http://egersund.ua/price-3-poznyaki-tsum.html
За нашою оцінкою, вони в 1,5-2 рази вищі за такі в мережах супермаркетів. Але товар явно якісніший.

Ми вибрали тушки (без голови) тріски (щось із 110 грн./кг), окуня (159 грн./кг), горбуші (190 грн./кг, дуже великі тушки).

Серед недоліків магазину виокремлюємо те, що мовою першого звернення персоналу є російська. Продавець за прилавком не перейшла на українську. Касир перейшла.

Першою вдома приготували тріску. рецепт максимально простий - обсмажити на сковорідці, запекти в духовці з картоплею та яким-небудь соусом.

У цілому, магазин рекомендуємо. Його сайт: http://egersund.ua

Немає коментарів:

Опублікувати коментар