пʼятниця, 28 липня 2017 р.

Болото, або Особливості самоорганізації в Києві

На Святошині існує процедура обрання уповноважених від будинку. Така людина отримує право представляти інтереси мешканців у спілкуванні з керуючою компанією (ЖЕКом), районною державною адміністрацією, постачальниками послуг (Київенерго, Київводоканал). Також у мешканців з'являється інструмент для донесення до ЖЕКу своїх колективних побажань щодо благоустрою прилеглої території. що ж натворили "небайдужі" мешканці на клаптику Святошина?Акт 1
Мешканці старішого будинку обгороджують свій двір парканом. До цього моменту він сприймався як спільний двір двох будинків, проте якість документи вказують на його приналежність саме цьому будинку. Паралельно облаштовується парковка на два десятки машин. Ну, не зовсім облаштовується. Просто місце спортивного майданчика і газону, де мешканці почали паркувати автомобілі, огороджується парканчиком.
Добре хоч в огорожі двору передбачають проходи для вільного руху.

Акт 2
Мешканцям новішого будинку стає заздрісно. Спільний двір перегородили! І вигнали їхні авто з парковки на газоні! Вони йдуть до міського депутата і узгоджують власний план благоустрою. Дитячий, спортивний майданчик, клумба? Ні, ще одна парковка впритул до сусідської, замість газону та ігрової зони.

Акт 3
Два двори живуть щасливо, розгороджені парканами та з великими парковками, де стоять двадцятирічні корита. А замість ігрового простору дітям залишилися маленькі пісочниці. На думку мешканців, цього досить і для 3-річних, і для підлітків. А в рухомі ігри можна пограти і на парковці.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар