вівторок, 11 липня 2017 р.

10 правил, щоб знайти, де недорого поїсти в Києві влітку 2017 року

Київ - найбільший туристичний центр України. Гості з усієї країни та з закордону приїжджають сюди, щоб подивитися на пам'ятки доби Київської Русі, відчути дух влади в урядовому кварталі на Липках, помилуватися широчінню Дніпра.
Попри потоки численних туристів, сфера обслуговування залишається недосконалою. Майже відсутні готелі середнього класу, переважають економ-хостели, апартаменти та елітні готелі.
Проблема і зі сферою харчування. То де в Києві можна дешево пообідати?

Щоб зекономити на їжі в Києві і не отруїтися, дотримуйтеся кількох простих правил:


  1. Не їжте в сумнівних закладах. Особливо це стосується забігайлівок навколо вокзалу, впритул до автовокзалів, на великих транспортних магістралях тощо. Навіть якщо таке місце заповнене відвідувачами і здається популярним.
  2. Станом на літо 2017 року мінімальна ціна обіду - 35 грн. Дешевше не вийде ніяк, тільки дорожче. Проте середня ціна обіду навіть у масових закладах можу легко досягти і 100 грн. з людини.
  3. Зважайте на розміри порцій. Якщо ви бачите в меню пункт "картопля пюре, 100 гр", усвідомлюйте, що цим і дитина не зможе наїстися. Це тренд особливо у мережних закладах - мініатюрні порції змушують відвідувачів купувати кілька страв. Це одна з ключових причин, чому варто за можливості уникати заклади "Пузата хата", "Двоє гусей" ("Два гуся"), "Здоровенькі були", "Олів'є".
  4. Поважайте себе. Не віддавайте гроші закладам, які порушують чинне законодавство, наприклад, дозволяючи курити в приміщенні або не обслуговуючи / не надаючи меню українською мовою. Нерідко відраза виникає вже до назви закладу - навіщо їх писати російською, що в цьому надихає власників? Так само уникайте ресторанів із терасами-сараями - це образа для міста.
  5. Найкраще спланувати прийом їжі заздалегідь. Варто ознайомитися з відгуками на TripAdvisor.com.
  6. Найкраще співвідношення ціна/якість надають заклади, де подається "бізнес-ланч". Повноцінний обід з трьох страв може обійтися в 35-80 грн., навіть у ресторанах з високою ціною окремих страв. Секрет полягає в тому, що заклад готує багато порцій тієї самої страви, пропонуючи мінімальний вибір альтернативи (наприклад, борщ або суп з капусти на перше, компот або чай). Проте ще раз нагадуємо про необхідність прочитати відгуки, оскільки поширеною є практика подавати на бізнес-ланч вчорашні страви.
  7. Мережні заклади частіше демонструють низьку культуру обслуговування. Наприклад, у великій мережі піцерій нам двічі подавали "щойно зроблену" піцу, яка не до кінця розморозилася.
  8. Не треба боятися їдалень радянського вигляду. Попри посередній сервіс, там можуть бути самчні страви за найнижчі ціни.
  9. Якщо на вулиці гарна погода, то можна купити їжу у відділах кулінарії супермаркетів та поїсти десь у парку або на бульварі. Найкращі відділи кулінарії в центральних супермаркетах "Сільпо" і "Білла". А гіпермаркет "Ашан-Либідська" має спеціальну зону всередині, де можна смачно і недорого поїсти, але стоячи. В інших "Ашан" є кафе для відвідувачів з випічкою та бутербродами власного виробництва.
  10. Уникайте атмосферних і ексклюзивних закладів. Прочекаєте купу часу, сидітимете десь під стіною, їжа буде несмачна і дорога.

Смачного!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар