пʼятниця, 5 травня 2017 р.

Що таке ноутбук-трансформер, чим він відрізнється від планшета з клавіатурою і які його переваги?

Більшість споживачів сприймає ноутбук як робочий інструмент, який частіше встановлено стаціонарно. Він має діагональ 14", 15,6" і більше, важить від 2 кг.
Планшет належить до напряму розваг, має діагональ 7"-10", масу до 700 г.
На початку 2010-х років були поширені нетбуки - пристрої з екраном 10"-12" на малопотужних платформах, але з тривалим часом автономної роботи.
Маловідомим залишився клас CULV кінця 2000-х років, що пізніше відродився як ультрабуки. Вони потужніші за нетбуки, мають діагональ екрана 11"-14", але так само довго працюють від батареї.
Близько 2015 року покупцям набридло мати окремі пристрої для роботи і розваг. Виробники активно просували сенсорні екрани. Допоміг і Microsoft, позиціонуючи модельний ряд планшетів Surface як робочий інструмент у поєднанні з клавіатурою. Одним і найбільш упізнаваних трансформерів (convertible) є Lenovo Yoga. Це ноутбук, який легко складається у планшет, при цьому його клавіатура автоматично відключається. Трансформери 2-в-1 - це, фактично, планшети, до яких під'єднується клавіатура, але які позиціонуються як ноутбуки.
Чим convertible краще за трансформер 2-в-1 або планшет з клавіатурою? У двох останніх частина з екраном значно важча за клавіатуру, і тому ці пристрої не можуть тримати рівновагу, якщо їх поставити на столі як класичні ноутбуки. Колись у блок клавіатури встановлювали док-станцію з додатковими портами та батареєю. Проте нині туди зазвичай встановлюють елементи, що просто збільшують її масу - і немає нічого гірше, ніж додаткова маса у портативному пристрої.
Тож вибирайте сучасні ультрапортативні ноутбуки за нашим актуальним списком http://www.kyiv.link/2017/04/10-convertible-2-1-15-2017.html !
Зверніть особливу увагу на моделі на сучасній потужній архітектурі Intel Core M3 з пасивним охолодженням. Такі ноутбуки можна ставити на будь-яке покриття, наприклад, на улюблений диван, не хвилюючись, що кулер їхньої системи охолодження заб'ється пилом!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар