понеділок, 29 травня 2017 р.

У якому банку відкрити картковий рахунок, якщо ви покинули ПроКредит банк?

Після того, як ПроКредит банк підняв комісію за обслуговування карткових рахунків до 100 грн./місяць (рахунок у гривнях), а разом із рахунками в доларах США і євро - до 200 грн./місяць, багато його клієнтів перетворилися на колишніх і стали шукати новий банк.
Як виявилося, це непросто.
Найбільш поширена вимога приватних клієнтів - універсальність послуг за мінімальну плату. Водночас більшість банків нав'язують споживачам непотрібні їм послуги, що збільшують плату за користування рахунком.
Не меншою проблемою є той факт, що банкам не потрібні долари США і євро. Оскільки кредитування в цих валютах заборонене, то використати їх неможливо.
Ну і звичайно, для збереження доларів США і євро потрібен банк із іноземними власниками.

На перший погляд, цікавою видається пропозиція Укрсиббанку - All Inclusive, All Inclusive Ultra. У першій слід покласти на накопиувальні рахунки від 20 000 грн., у другій - від 150 000 грн., щоб отримати обслуговування із значним дисконтом.
Проте одна умова рунйє всю привабливість пакетів послуг від Укрсиббанку - винятково платне поповнення рахунків у доларах США і євро, комісія 1-1,5%. Тарифи передбачають відсутність комісії при перерахуванні з поточних разунків або депозитів, але банк її більше не відкриває у доларах США і євро. Єдиний вихід - оформлення пакету All Inclusive De Luxe, але він коштує 3 200 грн. на рік.

Непогана пропозиція у Райффайзен Банк Аваль - пакет "Активний". Проводячи всього 10 транзакцій по картці, можна безкоштовно користуватися Visa Gold з чипом. Доступне безкоштовне зняття готівки. Але картка випускається лише в гривні. Картку рівня Visa Classic можна замовити за 185 грн. на 4 роки (плата за випуск), але тариф передбачає комісію 1% за зняття готівки з рахунку.
В офісах банку можна оформити срахові продуки партнера - компанії "Уніка".

Третій можливий вибір - КредоБанк. Власник 99% акцій - найбільший польський банк PKO. Тут треба відкрити пакет послуг - базовий, Старт або Смарт, у межах якого буде здійснено випуск карток. Попри номінальну дешевизну, пакет базовий має дуже обмежені мови з високою платою за будь-які додаткові послуги. Пакет Старт коштує 100 грн. на рік і перебдачає відкриття 2 рахунків безкоштовно, кожен наступний - 100 грн., одну картку Mastercard World Debit Embossed Chip. У пакет Смарт включено 3 рахунки, а також вищі ліміти на зняття впродовж місяця і картку Mastercard Gold Embossed Chip. У будь-якому пакеті можна відкрити не прості картки, а з ощадним рахунком "Кищеня", тоді на залишок нараховуватимуться відсотки, але безкоштовно видається лише картка Mastercard World Unembossed, картку рівня "стандарт" можна замовити за 200 грн. Що цікаво, картки платіжної системи Visa з "Кишенею" не доступні, а в інших випадках випускаються без чипа.

Четвертий вибір - Альфа-банк. Тут можна отримати Visa Platinum, 2 такі ж в інших валютах і безкоштовно користуватися пакетом, якщо проводити 12 транзакцій на місяць.
Усе добре, крім російських акціонерів банку (хоча формально вони з ЄС).

Є ще Правекс-банк, але там пакет обслуговування "Фамільний" коштує 3300 грн. на рік, а закордонний власник давно шукає покупця на свій український актив.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар