вівторок, 16 травня 2017 р.

Банківський провал місяця в Україні - ПроКредит банк запроваджує щомісячну комісію на обслуговування платіжних карток

ПроКредит банк з 1 червня 2017 року запроваджує щомісячну комісію за обслуговування платіжних карток в розмірі 100 грн. для гривневого рахунку, 50 грн. для рахунку в доларах США і 50 грн. для рахунку в євро. Рахунок у USD/EUR можна відкрити лише за наявності рахунку в гривні.

До останнього часу в ПроКредит банку діяло правило, за яким щомісячна комісія 100 грн. не стягувалася з рахунків клієнтів, де середньоденна сукупна сумма грошей впродовж місяця перевищувала 50 000 грн.

Від початку 2017 року недолугий менеджмент ПроКредит банку оптимізував його операційну діяльність у дуже дивний спосіб - повністю покинувши лівобережні райони Києва, наприклад.

Таким чином, один із небагатьох банків, де було налагоджено операційні процеси і де не бракувало готівки (як гривні, так і долара США або євро), відсікає своїх клієнтів.

Мені шкода, як клієнту з 2009 року, покидати цей банк. Але для його менеджменту тепер лояльні клієнти на останньому місці. І унікальний міжнародний проект із підтримки малого та середнього бізнесу та надання послуг високого рівня приватним клієнтам перетворюється на мильну бульбашку.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар