субота, 27 травня 2017 р.

Яке морозиво спробувати влітку 2017 року?

Як ви пам'ятаєте, слід купувати винятково те морозиво, яке виготовлене згідно з ДСТУ 4733. Це гарантує відсутність у його складі рослинних жирів, на відміну від ДСТУ 4735.Поза сумнівом, основною новинкою сезону із масовою рекламною кампанією є КРЕМ-ПЛОМБІР від РУДЬ (Житомир). Найбільш вдалий формат - ріжок 70 г.
Один раз його варто спробувати всім. Чимось його консистенція нагадує ріжок із МакДональдз, але смак останнього я пам'ятаю із початку 2000-х років, а тому це суб'єктивне бачення. Так чи інакше, кремова консистенція цікава, але смак не змінює.


Моє відкриття сезону - продукція торгової марки "Твоя ферма". Це і морозиво від "щасливих корів", які вільно випасалися (наче).
Додатковий бонус - глазур, яка є по-суті шоколадним маслом. Смачно!
Недолік один - ціна кусається.Серед лідерів ринку залишається "Дитяче бажання" від РУДЬ (Житомир), 70 г.
Просто класичне морозиво з насиченим смаком.


"Ласка" пропонує недорогий і дуже смачний "Пломбір Нової Зеландії", 85 г.
Але глазур всередині стаканчика - на основі рослинних жирів.
На жаль, на сайті виробника його немає, тому даємо посилання на іншу модель у такому ж сплющеному стаканчику: http://laska.ua/africa/


Серед безглуздих тенденцій ринку - пропозиція псевдо-білоруських товарів, наприклад "Белорусский пломбир" від "Ласка".
Ніколи не купуйте!


Не менш неприємним є маскування морозива із комбінованим складом за ДСТУ 4735 під справжнє морозиво, виготовлене за ДСТУ 4733.
100% пломбір від РУДЬ (Житомир) - що може бути більш справжнім?
Але ні, склад комбінований.

Яскравим зразком незрілості українського споживчого ринку, а також ставлення виробників до споживачів як до примітивних істот є морозиво "Дикий мавр". Шоколадне в шоколаді на паличці - воно нагадало виробнику людину із темним кольором шкіри.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар