вівторок, 28 березня 2017 р.

Як замовити таксі в Києві?

Питання "де знайти найдешевше таксі в Києві" в негоду перетворюється в "де знайти хоча б яке-небудь таксі". На жаль, ринок послуг таксі в Києві фактично безконтрольний, а тому ніхто не гарантує подачі авто навіть за замовленням, розміщеним заздалегідь. Водії самовільно підвищують тариф уп'ятеро-удесятеро в дощ, сніг або якщо, наприклад, порушено нормальну роботу метро.

Звертатися до окремої невеликої служби майже завжди безглуздо.
Ризик 1: у ній працює 10-20 машин, і вони не зможуть приїхати до вас, якщо жодна з них випадково не стояла десь поруч.
https://png.cmtt.space/paper-media/cd/e3/0c/35060714d1a217.jpg

Ризик 2: ваше замовлення передадуть іншій службі за партнерською домовленістю, і ви можете отримати вищий тариф, невиправдано довге очікування подачі авто або машину низького класу.

Таким чином, для гарантованого замовлення таксі в Києві є кілька шляхів.

1. http://uklon.com.ua/
Уклон - система, до якої підключені більшість диспетчерських і приватних водіїв таксі Києва. Ваше замовлення бачать тисячі водіїв. Ви самі контролюєте тариф і можете надати бонус для заохочення водія.

2. https://www.uber.com/uk-UA/cities/kyiv/
Убер у Києві - міжнародна система з низкою специфічних особливостей, наприклад, тарифікацією простою в заторах.

http://lviv.web2ua.com/wp-content/uploads/2017/02/67473_lvivski_aktivisti_ne_hochut_bachiti_jande.jpeg3. https://taxi.yandex.ua/
Яндекс.Таксі - російська служба з низькими тарифами і можливістю відстежувати авто на карті.
Проте ключовим словом тут є "російська".

4. http://redtaxi.ua
Red Taxi - одна з небагатьох служб таксі, що вирізняється, маючи власне обличчя на ринку.

У жодному разі не намагайтеся зловити машину на вулиці або підійти до таксиста, який припаркувався, особливо біля аеропорту або вокзалу. Отримаєте щонайменше потрійний тариф.

Київська особливість: якщо якась служба таксі вимагає підвищений нічний тариф, то завжди можна знайти іншу, яка пропонує знижку за нічні поїздки. У багатьох є фіксований тариф на поїздку в аеропорти "Бориспіль" і "Київ" (Жуляни).

Проте в більшості ситуацій краще скористатися громадським транспортом, з маршрутами якого можна ознайомитися на https://www.eway.in.ua/ua/cities/kyiv

Немає коментарів:

Опублікувати коментар