вівторок, 10 лютого 2015 р.

Як купувати речі в магазинах Китаю?

1. Користуватися англійською мовою. Хоча сайти багатьох магазинів доступні багатьма мовами, російською зокрема, описи товарів друкуються англійською мовою, так само ведеться спілкування з покупцями. До певного моменту автоматичний перекладач вас рятуватиме. Проте зрештою вам трапиться якась важлива дрібниця, яку ви не зрозумієте.
2. Відкрити Paypal акаунт. Тут немає нічого складного, просто прив'яжіть до нього власну банківську картку. Не забудьте зателефонувати до банку та впевнитися, що перевірку CVV2-коду відключено принаймні на певний час. Не забувайте, що станом на лютий 2015 р. мешканці України н можуть отримувати та зберігати гроші у власному Paypal акаунті. Звичайно, отримувати відшкодування (refund) можна, вони повертатимуться на банківську картку.
3. Використовувати для оплати в магазинах Китаю Paypal акаунт. Paypal захищає своїх клієнтів від шахрайства та не надає магазинам номер вашої банківської картки.
4. Пам'ятати, що в багатьох випадках Paypal не дасть зробити замовлення з доставкою за адресою, що відрізняється від тієї, на яку випущено банківську картку (адреса реєстрації, вказана в вашому паспорті).
5. Вибирати товар, перевіряючи ціни в різних магазинах. Наприклад, можна скласти певне враження про ціни, скориставшись пошуком на сайті http://chinaprices.ru
6. Стежити за актуальними списками перевірених магазинів, наприклад, на http://mysku.ru та http://taker.im
7. Шукати купони зі знижками для магазинів.
8. Намагатися замовляти доставку з номером відстеження (трекінгом).

Я особисто здійснив покупки в таких магазинах:
http://dx.com - тут дорогувато, але є знижки, а номер відстеження надається на замавлення сумою від 15 $;
http://buyincoins.com - тут, зазвичай, найнижчі ціни;

І не забувайте про http://ebay.com

Немає коментарів:

Опублікувати коментар