неділя, 22 лютого 2015 р.

Як вибрати інтернет-провайдера в місті Києві?

Який інтернет-оператор в Києві найкращий?
Звичайно, той, що має найкраще співвідношення ціни та якості послуг.
Отже, складемо міні-рейтинг інтернет-провайдерів Києва з урахуванням певних критеріїв станом на лютий 2015 р.:
1. Ланет / Lanet - чудові тарифи, немає обмежень обсягу використаного трафіку, швидка реакція технічної підтримки, технологія FTTB. У мене, однак, є до них питання: під час грози згоріли вже два мої роутери. Так, оператор попереджає про потребу відключати обладнання під час грози, тому я на них злюся не через це. Справа в тому, що їхнє обладнання, встановлене в під'їзді мого будинку виходило з ладу ще частіше, а ремонт тривав один-два-три дні. Тобто, оператор сам несе збитки, але принципово не заземлює своє обладнання.
2. Бест.НЕТ / Best.NET - дещо вищі тарифи, технологія FTTB, першочергово відомий як провайдер населених пунктів Київської області (на Захід і північний Захід від Києва). Там трапляються негативні відгуки про оператора. Натомість провайдер обіцяє, що його мережу в Києві прокладено в кабельній каналізації, а отже вона захищена від блискавок.
3. Білінк / Bilink - на перший погляд, відмінний провайдер, технологія FTTB, але має один великий мінус - обмеження швидкості підключенні після вичерпання певного обсягу трафіку. За 4 роки використання технічні збої не траплялися жодного дня.
4. Укртелеком - величезний провайдер, що працює на всій території України і в багатьох невеликих населених пунктах є, по-суті, монополістом, що дозволяє йому утримувати там високий рівень цін. Використовується технологія ADSL, унаслідок чого швидкість доступу та його якість значно нижчі, ніж у підключень за технологією FTTB.
5. Воля - компанія, що зруйнувала свій імідж в другій половині 2000-х, вводячи обмеження для абонентів, проводячи дивну політику щодо обладнання та продаючи борги абонентів колекторам. Нині намагається позбутися негативного ставлення, проте її тарифи надто високі, а умови обслуговування непрозорі. Використовуються як технологія надання доступу до мережі Інтернет через мережу кабельного телебачення, так і сучасніший варіант - FTTB.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар